ARMİNE EŞARPLARI HANGİ KUMAŞLARDAN ÜRETİLMEKTEDİR?

Kaliteden taviz vermeyen ve bunu her ürününde gerçekleştirmekte olan Armine eşarp seçenekleri için de aynı hassasiyeti göstererek eşarplarında %100 ipek kumaş kullanmaktadır. Armine bu sebepten dolayı kaliteyi her zaman ön planda tuttuğunu da göstermektedir.armine eşarp modelleri armine eşarp modelleri, armine eşarp şeçenekleri, armine eşarp

Bilindiği üzere ipek kumaş türleri dokuma çeşidi, parlaklığı ve renkleri ile iki farklı tipte olmaktadır. Bu ipek kumaş tipleri ise karşımıza Sura ya da saten ipek kumaş olarak adlandırılan ve Twill ipek eşarp olarak adlandırılmakta olan kumaş türleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kumaşlar özellikle eşarp modelleri üzerine çeşitli farklılıklar oluşturması bakımından önem taşımaktadır. Sura olarak da bilinmekte olan saten ipek kumaş türü ile üretilmiş olan Armine eşarp modellerine baktığımız zaman saf ipekten dokunmuş olması nedeni ile yumuşak bir his vermekte olan bir ürünler karşımıza çıkmaktadır. Bu kumaş türü ile üretilmiş olan modeller ile desenler daha canlı durduğundan dolayı özellikle abiye kıyafet türleri ve özel günler için ideal eşarplar olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer yandan Twill olarak adlandırılmakta olan ipek eşarp modellerine baktığımızda daha mat renklere sahip olduklarını görebilmemiz söz konusu olmaktadır. Bu durumun sebebi ise bu kumaş ürünün yine saf ipekten yapıldığını ancak daha kalın bir dokumaya sahip olduğunu görebilmemiz mümkün olmaktadır. Bu kalın dokunma özelliği nedeni ile de kolaylıkla şekil alabilen ve başınıza taktığınızda kayma yapmayan bir kumaş türü olarak gözümüze çarptığını görebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu özellikleri ile daha çok spor giyim tarzına sahip genç bayanların bu kumaş ile üretilmiş eşarp modellerini seçtiklerini görebilmemiz mümkün olmaktadır.

Her ne kadar iki farklı tip ile üretilen, %100 saf ipek kumaş kullanılmakta olan Armine eşarp modelleri farklılık gösteriyor olsa da her birinde aynı yüksek kaliteyi görebilmeniz mümkün olacaktır. Dayanıklılık açısından birbirlerinden farkı olmayan bu iki tip eşarp modelinin de kullanıcılarına aradıkları kaliteyi sunduğunu söyleyebilmemiz mümkün olmaktadır. Hangi tipteki ipek kumaş ile üretilen eşarbı seçecek olursanız olun Armine size her ikisinde de aynı yüksek kaliteyi sunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*