Bir Karcher Harikası: ECO!EFFICIENY

halı yıkama, karcher halı yıkama makinesi

Ecoverimlilik ile Daha Az Ses

Gürültü sadece rahatsız etmez aynı zamanda uzun vadede sağlık için de zararlıdır. Karcher hem üretim süreçlerinde, kullanıcılar için gürültü azaltıcı sistemlerini geliştirirken, öte yandan da güç seviyesini yeterli düzeye düşürerek gürültüyle mücadele etmektedir. Karcher ürünleri ecoverimlilik ile %50 daha sessiz çalışmakta ve Ayrıca, çalışma gürültüsü düşük frekansa ayarlanarak daha rahatlatıcı olarak hissedilmektedir. Bunun sonucunda, ürünler eco!efficiency ile uzun süreyle çalıştırılması gereken yerler ve gürültüye duyarlı durumlar için ideal hale gelir.halı yıkama, karcher halı yıkama makinesi

Kolay Tamir Edilebilme

Geliştirme aşamasından başlayarak, Karcher makineleri kolay tamir edilebilir yapıda tasarlanmıştırlar. Mümkün olan en az bileşenler ve içerdiği düzenek sayısı, en yüksek fonksiyonel seviyesi ve mümkün olan en fazla sayıda olağan parçalar, mesela vidalar ile standarda bağlanmışlardır.

İşe Uygun Malzeme Seçimi

Her durum için en iyi malzemelerin seçilmesi, hiçbir zaman bitmeyecek bir uğraştır. Yeni malzemeler ve üretim aşamaları, imal sanayisinde makinelerin, aksesuarların ve tüketim malzemelerinin kullanımı bakımından yeni fırsatlar oluşturmaktadır. Hafif tasarım, dayanıklı yapılış, zararlı maddelerden kaçınılması ve maliyetler Karcher ’ in verimlilik ve çevreyle dostluk açısından standart olarak yeniden hesapladığı formüllerin faktörlerini göstermektedir.

Karbondioksit Emisyonları Daha Az

Karbondioksit sera gazı emisyonlarının düşürülmesi küresel bir amaçtır. Kendi karbon ayak izini düşürmek için Karcher, üretimin tüm süreçlerinde ve tüm iş alanlarında katkı sağlamaktadır. Malzemelerin, enerjinin ve suyun ideal düzeyde kullanılması, yüksek oranda geri dönüşüm sağlamaktadır.

İdeal Düzeye Getirilmiş Süreçler

Karcher eco!efficiency en basit anlamda, maksimum verimliliği sağlamak için şirket içindeki tüm aşamaların sürekli olarak düzenlenmesi anlamına gelmektedir. Bunun neticesinde, tüm alanlarda sürekli optimizasyon sağlanmış olur.

Atık Su Kirliliği Daha Az

Kullanılmayan suyun tasfiye edilmesi gerekmez ancak aynı zamanda, kanalizasyon işleme tesislerinin çalışmasını kolaylaştırmak için kirli sular konsantre hale getirilmelidir. Yani bu işlem söylenildiği kadar kolaydır.  Makine, aksesuarlar ve deterjanlardan bir araya gelen Karcher sistemi, minimum çaba ile maksimum etkinin elde edilmesi için çok hassas bir yapıda ayarlanmıştır.

Kullanım Süresi Daha Uzundur

Sağlam imalat şekli ve yüksek dayanıklı yapı, uzun süreli kullanım için kilit öneme sahip gereksinimlerdir. Yüksek kalite, tamir edilebilirlik ve uzun vadeli yedek parça temini Karcher Profesyonel Makinelerinin yıllar boyunca güvenilir olarak hizmet etmesini garanti etmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*