Burun Estetiği Tasarımını Kişinin Kendisi Belirleyebilir Mi?

burun estetiği, burun estetiği fiyatı, burun estetiği yapımı

Burun estetiğinin tasarımını kişinin kendisi belirleyemez. Çünkü doktor nefes borusunu ve birçok sorunu göz önünde bulundurarak tedavi işlemine başlar. Kıkırdak kemiklerinin tam yerine oturması ve simetrinin tamamlanabilmesi için Şişli burun estetiği merkezlerine gidilmesi gerekmektedir. Bu estetik merkezleri burun ölçüsünü çıkartıp bir animasyonla kişiye sunacaktır. Kişi istediği şekilde bu burun estetiğine sahip olacak ama kendi burun tasarımını oluşturamayacaktır. Kıkırdak kemikleri son derecede hassas olduğundan dolayı doktorun yapacağı işlemlere kişi karışamaz ve sadece uygun ölçünün çıkarılmasını bekleyecektir. Eğer kişi kendisi karar verirse ciddi problemler oluşabilir ve kişinin hayati riskleri meydana gelebilir. Mutlaka uzmanın dediği olmalı ve uzmanın verdiği ölçülere göre ameliyat gerçekleştirilmektedir.burun estetiği, burun estetiği fiyatı, burun estetiği yapımı

 Burun Estetiğinde Ölçüm Nasıl Alınır?

 Estetik işleminin sağlıklı olması ve herhangi bir problemin oluşmaması için kişinin öncelikle bir ölçüme gitmesi gerekir. Uzman bu ölçümü aldıktan sonra ameliyat aşamalarını belirleyecektir. Bunları belirlediği taktirde Bakırköy burun estetiği merkezi hemen işleme başlayacak ve aynı günde operasyonu tamamlayacaktır. Kişinin soluk borusuna ve diğer nefes problemlerini yaşamaması için de son derece dikkatli olunacaktır. Kişinin iyileşme sürecinin iyi geçmesi için de mutlaka tavsiyelerin dinlenmesi ve bir süre dışarıya çıkmak yasaklanmaktadır. Çünkü burun kısmı açık olacağından estetik bozulabilir ve mikrop kapmak daha kolay olacaktır. Bu yüzden Şişli burun estetiği uzmanları kişinin dışarıya çıkmasını ve her ortama girmesini önermemektedir.

 Burun Estetiğinde Eğri Kemikler Nasıl Düzeltilir?

 Estetik işleminde kemik kısmı eğri ise plastik cerrahi işlemi gerekecektir. Plastik cerrahi kemiğin hem düzgün görülmesini hem de plastik cerrahi yöntemleriyle burun kısmını tamamen düzeltmeye yarayacaktır. Bu yöntemler sayesinde kişi hem burun deliğini, hem de diğer bölgelerini kolay bir şekilde değiştirebilecektir. Bakırköy burun estetiği merkezleri sayesinde birçok kişi plastik cerrahinin ne kadar faydalı olduğunu öğrenmiştir. Bu yüzden burun estetiği ameliyatlarında plastik yöntemler kullanılıyor ve takılan protezler kişiyi hiçbir şekilde rahatsız etmemektedir. Burun dokusuna zarar geleceğini düşünen kişilerin hiçbir şekilde şüpheye kalkışmaması gerekmektedir. Çünkü burun kısmındaki problemlerin tamamen ortadan kalkması için uzman tüm önlemleri alarak ameliyatı gerçekleştirecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*