Diş teli fiyatı çeşitlerine göre farklılık gösterir mi?

diş teli fiyatları, diş teli fiyatları neden değişir, diş teli fiyatları ne kadar

Diş teli fiyatı ve tedavi sürecinde uygulanan tedavi yöntemine ve tercih edilen ürün çeşidine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Her hastaya bu süreçte farklı bir tedavi uygulanması gerekebilir. Aslında bundan kast ettiğimiz şudur; dişteki yapısal bozukluğunuz için diş hekimine gittiniz ve muayene esnasında başka diş rahatsızlıklarınızın olduğu da ortaya çıktı. Diş teli tedavisi ve bu rahatsızlıklarınızın toplam fiyatı belirlenir ve tedaviye öyle başlanır. Ancak herhangi bir rahatsızlık yoksa direkt diş teli tedavisine başlanır. Bu tedavide ise daha önceden belirlenen ve standart olan diş teli fiyatı üzerinden hesaplama yapılır.diş teli fiyatları, diş teli fiyatları neden değişir, diş teli fiyatları ne kadar

Diş teli fiyatı hemen hemen tüm piyasada üç aşağı beş yukarı aynı diyebiliriz. Çünkü bu fiyatlar Türkiye diş hekimleri derneği tarafından belirlenmektedir. Diş teli fiyatı üzerinde etkisi olan en önemli faktörlerden birisi de seçtiğiniz diş teli modelidir. Metal diş telleri en klasik ama en güvenilir ve en eski tedavi yöntemi diyebiliriz. Ortodonti bu konuda renkli braketleri tedaviye eklemiştir. Tabi bu model gençler tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Şeffaf diş teli fiyatı ile arasında çok büyük bir fark yoktur. Şeffaf diş teli metal diş telinden biraz daha pahalıdır çünkü daha şık ve daha özel bir üründür. Saydam renk seçeneği ile estetik görünüme önem verenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Diş teli fiyatı konusunda hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü artık ilk gidişte ödemenizi peşin olarak yapmanıza gerek yok. Kredi kartı kullanabilirsiniz. Bu hemen hemen tüm diş kliniklerinde sunulan bir kolaylıktır. Hatta kredi kartına uzun vadeli taksitli ödeme de yapabilirsiniz. Diş tedavisi olduğunuz. Semt, il ve klinik fiyatlarda az bir değişiklik sağlayan diğer faktörlerdir. Tıpta ortodonti tedavisi olarak adlandırılan diş teli tedavisi günümüzde her yaş grubundan insan tarafından kabul görmüş diş eğriliklerine ve yapısal bozukluklara son veren bir tedavi yöntemidir. Gen, yaşlı, çocuk her yaş grubu ve her cinsiyetten herkes diş teli taktırabilir ve estetik görünüm sağlayabilirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*