ERKEK BEBEK BABY SHOWER PARTİSİ

Baby shower partisi konseptine uygun ortam hazırlayabilmek için bebeğin cinsiyetini bilmek oldukça yardımcı olacaktır. Süslemeler ve hediyeler cinsiyete özel farklı bir çok seçenek içerir. Eğer ki erkek bebek baby shower partisi verecekseniz ortamı mavi tonlarında süslemeniz konsepte uygunluğu açısından daha güzel olacaktır.baby shower partisi, baby shower partisinde neler olması gerekir, baby shower partisi nasıl yapılır

Davetliler partiye katılmadan önce hediye alma telaşına kapılırlar. Bu hediyeler genellikle bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda alınır. Kıyafet, ayakkabı, çanta ve oyuncak gibi bir çok seçeneği barından çeşitli hediye firmaları vardır. Alınacak hediye erkek bebek baby shower partisi için ise küçük tatlı bir bisiklet almak da çok hoş bir jest olacaktır. Ayrıca bebek arabası, bebek bezi, yürüteç, biberon, emzik gibi alınabilecek hediyeler doğrudan ihtiyaçlara hitap etmektedir. Annenin yanında olunduğunun hissettirilebilinmesi açısından ona da ufak bir hediye almak güzel bir davranış olacaktır. Hamilelik hem ruhsal hem bedensel açıdan oldukça zor bir süreçtir. Kadınlar bir çok sebepten kendilerini yalnız hisseder, hamilelik döneminde normalden çok daha fazla duygusal olurlar. Baby shower partisi bir bakımdan onlara gebelik döneminde yalnız olmadıklarını ve sevildiklerini görmelerini sağlamak için yapılır. Baby shower partilerinde davetlilere ikramlar yapılır, hoş sohbetler edilir, son olarak hediyeleşme kısmına geçilir. Amaç anne adayının rahatlaması ve unutamayacağı hoş bir gün geçirmesidir. Organizasyonun kusursuz olmasını isteyen bir çok anne adayı profesyonellerden yardım alırlar. Böylece kimse yorulmadan akıllarda kalacak bir gün yaşanmış olur.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenmesiyle annenin heyecanı ikiye katlanır. Bu heyecanını erkek bebek baby shower partisinde sevenleriyle paylaşır. Cinsiyetin öğrenilmesi sayesinde ihtiyaçların belirlenmesiyle de hediyeler  daha işe yarar olacağından parti amacına ulaşmış olacaktır. Annelerin bu özel günlerinde yanlarında olmak isteyen sevenleri ona muhteşem bir gün yaşatacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*