Erkeklere Güzellik Maskeleri

erkek maskeleri, erkekler için güzellik maskeleri, erkekler için yüz maskesi

Erkeklere özel maskeler zaman içerisinde derinleşen yüz çizgileri için daha fazla yaygınlaşmaya başladı. Adamların derin kırışıklıklarından yüz maskesi yardımı ile derin kırışıklıklarından belli oranda kurtulmaları mümkündür.erkek maskeleri, erkekler için güzellik maskeleri, erkekler için yüz maskesi

Erkekler lazer epilasyon ve botoks yapmanın yanı sıra maske yaptırmaktan da geri kalmıyor. Özellikle de erkek berberlerin önünden geçerken tıraşını olmuş erkekler kısa bir cilt bakımı seansı yaptırıyor ve cilt bakımı maskeleri ile dikkat çekiyor. Benzer biçimde hanımlar bakımlarına meraklı olmaya başlamış olan erkekler geri yüzündeki parlaklığı kazanmak için ve çizgilerden kazanmak için ve çizgilerden kurtulmak için bu maske uygulanmalıdır.

Bu lazer epilasyon uygulaması ile erkekler yüzlerinde sivilce lekelerinde kurtulabiliyor. Sivilce lekeleri ve alın bölgesindeki kırışıklık çizgileri için botox uygulamasında kırışıklık çizgileri için uygulanan bir yoldur. Çoğu vakit erkekler botoks tedavisinde düşük kaşlar için kullanılmaktadır. Ne olursa olsun bu uygulama sırasında kaşın mesafesi iyi ayarlanmalıdır. Düz kaş erkeklerde daha fazla dikkat çekicidir.

Lazer epilasyonu boyun ve yanak kısmına yaptıran erkekler bu bölgedeki fazla kıllanma, tıraş sonrası tahriş ve kıl dönmesi nedeni ile son dönemde lazer epilasyona başvurmaya bir hayli başlanmıştır. 6-8 seans sonrası lazer epilasyon yardımı ile sonuç veren kıllar 10 seansa kadar bazı kişilerde çıkabilmektedir. Bu durum cildin rengi ve tüy yapısı ile ilgilidir. Kıl yapısı her insan da farklı olduğu için sonuç aynı olmayacaktır. Cildinize erkekler için cilt maskesi tarifi yardımı ile cildinize parlaklık kazandırabilirsiniz.

Cilt canlandırıcı maske tarifi

2 yemek kaşığı süt

Yarım paket yaş maya

Cilde süt ve maya karıştırılarak uygulanır ve 20 dk bekletildikten sonra yıkanır. Cilt üzerinde maya yenileyici özelliğe sahiptir. Bu yüzden cildin parlamasına ve yenilenmesine maya yardımcı olur. Yaşlanma belirtileri, derin çizgiler, bitkin görünen bir cilt bu maske ile canlı ve yepyeni olacaktır. bu tarifi ayda bir kere uygulayarak yaşlanmayı geciktirmeniz mümkündür. Cildin gerginleşmesine maya yardımcı olarak kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Cilde süt parlaklık verir ve maya da bir yandan gerginleştirecektir. Bu maskeyi ayda bir kere uygularsanız yaşlılık izlerinden kurtulabilir yanı sıra yaşlanmayı da geciktirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*