Esenler Sürücü Kursu Fiyatları

esenler sürücü kursu, esenler sürücü kursu fiyatları, B sınıfı ehliyet

Sürücü adayları ehliyet kursuna kayıt olurken, kursun vereceği eğitime, kursun o civardaki diğer kurslara oranla fiyatına dikkat etmeleri gerekmektedir. Kursun, kursiyerlere trafikte verecekleri eğitim büyük önem taşımaktadır. Bu yazımızda sürücü adayları için Esenlerdeki sürücü kurslarına ve Esenler sürücü kursu fiyatlarına değineceğiz.esenler sürücü kursu, esenler sürücü kursu fiyatları, B sınıfı ehliyet

Sürücü kursu ücretleri

Sürücü adaylarının sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaması için, sürücü kursları ile fiyat konusunu ilk başta konuşmalarını tavsiye ediyoruz. Kendinizi maddi olarak hazırlamanız açısından bu yazımız sizlere faydalı olacaktır. MEB tarafından uygun görülen teorik sınav ücreti 60 TL’dir. Yine aynı şekilde MEB tarafından öngörülen direksiyon sınav ücreti 70 TL’dir.  Eğer direksiyon sınavından kalırsanız tekrar 70 TL ödemenizin yanı sıra kursun size vereceği direksiyon dersi için de bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ücrette ortalama olarak 200 ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Esenler sürücü kursu fiyatları diğer bölgelere nazaran taban fiyata daha yakındır.

Taban fiyatlar nelerdir?

Taban fiyatlara bakacak olursak B ehliyet fiyatı 1300 TL, B otomatik fiyatı 1300 TL, A1 motosiklet ehliyeti fiyatı 800 TL, A2 motosiklet ehliyeti 940 TL, A motosiklet ehliyeti fiyatı 1150 TL, F traktör ehliyeti 870 TL, G iş makinesi için ehliyet fiyatı 476 TL, fark D otobüs ehliyeti fiyatı 1200 TL olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca kişinin ceza puanını doldurması halinde 100 ceza puanı eğitimi fiyatı 500 TL olarak kaydedilmiştir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*