GİYİM KUŞAMINIZA ÖZEN GÖSTERİN!

erkekler kadınlarda ne arar, erkekleri etkileme yolları, erkekler nelerden etkilenir

Erkekler genel olarak fiziksel görüntüye önem vermektedirler ve şık bir bayana bakmaktan kendilerini alamıyorlar. Şık olmak çok açık giyinmek anlamına gelmez. Tam aksine sade ve ya çekici olan giyim tarzını tercih edin. İlk zamanlarda sizin açık giyinmeniz onun dikkatinden kaçmaz. Oysaki sevdiğiniz uzun süreli bir ilişki istiyorsa sizin açık giyiminizi tehlike olarak görebilme ihtimali söz konusudur. Şık ve dekoltesi ölçülü kıyafetler giydiğinizde ve sevdiğinize içten yaklaştığınızda isteğiniz sonucu elde edilmektedir.erkekler kadınlarda ne arar, erkekleri etkileme yolları, erkekler nelerden etkilenir

ERKEĞİN YANINDA DEDİKODU YAPMAMALISINIZ!

Erkekler genel olarak bol muhabbetli kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Ancak dedikodu yapanları içten pazarlıklı görmektedirler. Sevdiğiniz erkeğin yanında çok yakın arkadaşınızı kötülemeyin ve ortak arkadaşlarınız hakkında dedikodu yapmayınız. Konular hakkında kendi fikrini söyleyin, lakin özel meselelerinizi ayrıntılarıyla ortaya dökmeniz yanlış olacaktır. Sizin için önemli olan bu meseleler erkekler için çok basit konular olabiliyor. Çok konuşan, başkalarını kötüleyen ve hayat amaç olmayan biriyseniz sevdiğiniz erkeğin gönlünü çelmeniz imkansızdır.

KAPRİS YAPMAK ERKEĞİ ETKİLEMEZ!

Toplumca bilinen erkekler peşinden koştuğu kadınları sever klişesi artık tarihe karıştı. Erkekler kendini rahatlıkla ifade eden ve duygularını net ortaya koyan ama adım atmayı erkeğe bırakan kadınları tercih etmektedir. Yetişkin insanlar çocuk olmaz birinin peşinden koşmazlar ve ya başkasının onu tutmasını beklememektedir. Yetişkinlerin en önemli özelliği sağlıklı bir iletişim kurulmasıdır. Siz de çok hoşlandığınız bir erkeği kendinize aşık etmek niyetindeyseniz kaprisi bir kenara bırakıp düşüncelerini kaçmadan ifade edebilme cesaretine sahip olmalısınız.

BAŞKA KİMLİKLERE BÜRÜNMEYİN!

Sevdiğim erkeğin dikkatini nasıl çekebilirim yazımızda bu maddeye çok dikkat edin. Eğer ki, sevdiğiniz lüks yaşamayı seviyorsa, marka giyen biriyse ve ya sizin maddi durumunuz onun gibi yaşamaya müsait değilse başka biri gibi numara yapmayın. Sizi seven olduğunuz gibi yani eğrinizle doğrunuzla sevmesi gerekir. Sevdiğiniz kişinin her teklifine evet demeyin ve hayır diyerek kendiniz olmayı başarmalısınız. Sevdiğinizin her isteğinizi kabul etmeniz sizi ilerde kendinizi ifade etme zorluğuna sürükler. Ben buyum ve  ya beni böyle seveceksen buyur hayatıma gel diye bilme imkanına erişin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*