Giyinmek İçin Çok Paranız Olmasına Gerek Yok

Giyinmek bir zevktir, tarzdır. Kişiye ne kadar akıl verseniz de o kendi için en uygun olanı yine ekendi düşündüğü ölçüde yapabilecektir. Almak değildir önemli olan ya da çok para vermek. Önemli olan seçmeyi hak ettiği ölçüde yapabilecek kapasiteye sahip olmaktır. Çok paranız olabilir ve su gibi harcadığınız para ile en iyi marka ürünlerini alabilirsiniz. Ancak vücudunuz bunu taşımak için uygun olmadığından bu modacıya da hakaret etmiş olursunuz. Değerli olanı almak değildir sorun bu değerleri en iyi şekilde kullanmak olduğundan yakışanı seçmelisiniz.giyinme, giyinme tüyoları, ucuza giyinme tüyoları

Abartı Her Zaman İtici Gelmiştir

Süslü püslü kıyafetleri taşlar ile süsleyerek ve üzerine de havalı bir saç yaptırarak hiçbir yerer varamazsınız. Eskiden olduğu gibi kadınlar süslenmek yerine sadece giyinmeyi tercih ediyorlar. Yani sade ve şık modelleri incecik bir kolye ya da küpe ile taçlandırarak hafif görünmekten yanalar. Kendi vücutlarını göstermekten kaçınırlarken aynı zamanda eksik olan yanlarını da kapatarak gerçek kimliklerini yansıtmaktan kaçınmamaktadırlar. Kadın zaten yürüyüşü ve endamı ile kendini her ortamda fark ettirmektedir. Ancak abartılı olacak kıyafet ve makyaj ile bütün çekiciliğini kaybeden kadınlar aslında kendilerince çok hoş görünseler de karşıya hiç bu izlenimi vermemektedir.

Vücudunuz Orantısız Mı Peki Nasıl Giyinmelisiniz

En büyük sorunlardan biri olan vücut orantısızlığı talihsiz bayanların düşüncelerini bir hayli zorlamakta. Çünkü beğendiğiniz takım içinde altının geniş olması kilolu gözükmenize dar olması çirkin görüntüye neden olacaktır. Ya da göğüs kısmınız küçük ise takımınızın potuklar ile durmasına yol açabilir. Küçük ve dar görüntüyü telafi etmeniz yeni ürünlerin destekleyici özellikleri ile telafi edilse de geniş göğüsleri olan bayanların bunu telafi etme şansları pek yoktur. Tek parça bir elbise almak istediğinizde üzerinizde hiç istemediğiniz kadar kötü duracaktır. Tek parça ürünlerde daha çok dikkat çekecek olan orantısızlık kumaş seçenekleri ile örtünebilir. Kesim tarzı dar olmayan elbiselerde potlukların kapatılması daha kolay olacaktır. Mini etek boyları yerine uzun bir etek boyu ile kalçalarınızdaki genişliği daha iyi kapatabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*