Kadınlarda Mastürbasyon ve Eşcinsellik

kadınlarda mastürbasyon yapımı, kadınlarda eşcinsellik görülmesi

Karşıcinsli bir çift oluşturmadan önce, birçok kız, bir başka kız ya da kadınla eşcinsel ilişki yaşayabilme ihtimali vardır.Bu, bir kızın sevici(lezbiyen) ilişkilere yönelik yeğlemelerle büyüyeceği anlamına gelmez.

Birçok kız, seksi öğrenmenin bir parçası olarak, eşcinsel arkadaşlıklardan hoşlanabilir-bunu bir erkekle birlikte yaşayacağı seks engelli koşusundan önceki ısınma turlarına benzetebiliriz-Güvenini sağlamlaştırmaya yarayan bir araştırma olarak iş görür ve gerçekten neyi sevdiğini tanımlayabilmesine yardımcı olur gözüyle bakar.kadınlarda mastürbasyon yapımı, kadınlarda eşcinsellik görülmesi

Bununla birlikte, lezbiyen kadınlar kendi cinsleriyle sevişmeyi yeğlerler ve bu cinsel eylem de en az herkesinki kadar çeşitlilik gösterir(öpme,okşama,ağızla genital bölgeleri uyarma,göğüsleri uyarma,karşılıklı mastürbasyon).Çiftsinseller ise(biseksüeller) her iki cinsle de ilişkiden hoşlanır.

Yapılan araştırmalar şunu göstermiştir ki eşcinselliği tercih eden dişilerin çoğunda psikolojik boşluk sorunları baş göstermektedir.Kimisi ise bu tercihini sadece ‘özentilik’ olarak tabir edebileceğimiz akıma göre şekillendirmiştir.

Mastürbasyon(kendi kendini doyurma)

Cinselliğin farkına varma,onlu yaşların başlarında kendinin farkına varma ve kendini keşfetmeyle başlar.Kızların üçte ikisi,16 yaşına vardığında mastürbasyona başlamıştır ve incelemeler, beş kızdan dördünün mastürbasyonun zararlı olmadığına,kabul edilebilir ve çok zevkli olduğuna inandığını göstermiştir.

Mastürbasyon, çoğu kız için sekse giriş demektir.Cinsel işlevlerinin ne olduğunu göstermesi açısından yararlıdır.; hemen her zaman ilk orgazmı mastürbasyon verir.Bir kıza belirli yeğlemeler oluşturmada yardımcı olur, ve daha sonra da eşle başarılı bir birleşmeye olanak sağlayabilir.

Mastürbasyon yalnızca fiziksel olarak en yoğun orgazmı doğurmakla kalmaz, olabilecen en çok sayıda pelvis kasılmasını da uyarır.Ortalama kadını, herhangi bir başka cinsel uyarıdan daha çabuk orgazma ulaştırır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*