Karın Estetiği Sonrası Masaj

karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Kişinin ihtiyaçlarına göre şekillenen bu süreç ortalama 4 saat gibi bir operasyonun sonucunda sonuca ulaşmaktadır. Fakat ameliyat sonrasında hastanın bakımı da son derece önem sarf etmektedir. Karın estetiği ameliyatı bittikten yaklaşık olarak 10 gün gibi bir sürede karın bölgenize bir korse takılmaktadır. On günün ardından bu korse çıkartılıp masaj evresine geçilir. Bakırköy Karın Estetiği Sonrası Masaj operasyon geçiren kişilerin karınlarının daha güzel görünmesi ve ağrılarının azalması için birebirdir.karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Karın gerdirme ameliyatı kolay geçen bir ameliyat değildir. Bu süre zarfında doktorlarınızın önerilerini dinlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Karın estetiği doktorları sizin ağrılarınızın geçmesi için size söyledikleri her şeyi yapmanız gerekmektedir. Bu süre zarfında gerek pansuman yapımında gerekse korsenin değişiminde doktorunuz sizin yanınızda olacaktır. Yaklaşık olarak on gün gibi bir süre zarfında korse çıkarılmakta ve hastanın pansumanın da son evreye gelinmiş bulunmaktadır. Bu süre zarfından sonra geriye sadece masaj evresi kalmaktadır.

Bakırköy Karın Estetiği Operasyonu hamilelik sonrasında göbek kısmında kalıcı yağlar oluşan kişiler ve spor ile karın bölgesini fit bir hale getiremeyen kişiler için çok uygundur. Genellikle bu kişiler karın bölgesine estetik yaptırarak fit bir görünüme sahip olurlar. Fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir. Fakat bazı durumlarda ne kadar diyet yaparsanız yapın karın bölgesi şekil almayabilir. Bu gibi durumlarda karın gerdirme estetiği yaptırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*