Modayı takip edenler için 2017 abiye modası

2017 abiye modası, 2017 yaz abiye modası, modayı takip edenler için abiye

Ülkemizde modaya büyük ilgi gösteriliyor. Her kadının göz zevki farklı olabilir fakat bu durum genele vurulduğunda muhakkak bir noktada buluşuluyor ve böylece moda oluşuyor. Özel günlerin vazgeçilmezi abiyeler için 2017 ye ait bilgiler, yeni yıla haftalar kala internete sızmaya başladı. İşte 2017 abiye modası ve popüler olacak abiye modelleri.2017 abiye modası, 2017 yaz abiye modası, modayı takip edenler için abiye

Mavinin büyüsüne kapılacaksınız!

Ünlü moda tasarımcılarına göre 2017 nin gözde rengi mavi olacak. Maviyi takip eden iki rengin ise kırmızı ve pudra olması bekleniyor. Yeni yılda popüler olması beklenen abiyelere baktığımızda bol miktarda dekolte ve seksilik görüyoruz. Uzun boy, derin bacak yırtmacına sahip kolları tülden yapılmış üst kısmı transparan mavi abiye sanırım 2017 modasını sizlere özetliyor. Verilen bu örnek üzerinden gidecek olursak yeni yılın modasında yalnızca kollu değil kolsuz, transparan, sırt dekolteli modellere de yer verilecek elbette. Tüm bunların dışında, 2017 abiye modasında tesettürlü hanımlar da unutulmamış. Renk olarak mavi kırmızı ve pudranın hakim olduğu tesettür abiyelerde tül dantel ve taş işlemeleri yerini koruyor. Tül ve dantel işlemeleri en çok kol bölgesine, göğüs bölgesine ve eteğin alt kısımlarına yapılıyor.

Balık kesim abiyelerle gözler üstünüzde olacak;

Vücudunuzu sımsıkı saran balık kesim abiyeler de 2017 modası altında sayılması gereken abiyelerden. Daha çok zayıf ve fit hanımlar tarafından tercih edilen bu modellerde detay olarak envai çeşit alternatifiniz bulunmaktadır. Başlıca seçeneceğinizin işlemeler olduğunu hatırlatalım. Bunun haricinde yine dekoltelere de yer verebilirsiniz. Straplez yaka ile sırt dekoltesine, askılı, M ve V yaka ile göğüs dekoltesine, boyundan bağlamalı ve tek omuz yaka ile omuz dekoltesine yer verebileceğiniz abiyeler günümüzde mevcuttur.

Gösterişin diğer adı: Payet;

Önümüzdeki yıla ait abiyelerde payet detayına çok sık rastlayacağız gibi duruyor. Gösterişli, şatafatlı, iddialı modellerin yoğunlukta geçeceği bir seneye hazırlandığımız şu günlerde payet işlemelerine çok ihtiyaç duyuluyor. Küçük, parıltılı pulları güzel bir şekilde abiyeye işleyerek hem göz alıcı hem de zarif bir görünüm verilen payetli modeller balık kesim abiyelere çok yakışıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*