Realistik Manken İle Şişme Manken Arasındaki Farklar Nelerdir?

Realistik manken nedir, şişme manken nedir, realistik manken ile şişme mankenin farklı

Teknoloji gelişmeye devam ediyor ve gelişirken de insanların birçok farklı derdine derman olmaya devam ediyor. Ülkemizde bir tabu haline getirilmiş şeylerin en başında gelen cinsellik de elbette teknolojiden yeteri kadar ilgi görmekte ve cinsel hayat ile ilgili birçok farklı gelişmeye ulaşılmaktadır. En son piyasaya sürülen ürünler arasında yer alan realistik mankenler birçok erkeğin ve bayanın cinsel yaşamını güzelleştirmek üzere raflardaki yerini aldı. Sizler için öncelikle realistik manken ile şişme manken arasındaki farklardan bahsedeceğim ve sonrasında da bu ürünleri nerende satın alıp, nasıl kullanabileceğinize ilişkin bilgileri vereceğim.Realistik manken nedir, şişme manken nedir, realistik manken ile şişme mankenin farklı

Şişme manken cinsel hayatını renklendirmek isteyen kadın ve erkekler için üretilmiş olan plastik insancıklardır diyebiliriz. Bu plastik insanların özellikleri birebir insan boyutunda olmaları ve cinsel organlarının bulunmasıdır. Zaten tüm amaç da cinsellik olduğundan bu ürünlerin cinsel organının bulunması şarttır. Her ne kadar yalnızların partneri olup cinsel hayata renk katsalar da şişme mankenler bildiğiniz plastikten üretilmiş ve içine hava doldurulan ürünler olduklarından pek gerçekçi hisler vermezle. Bu nedenden dolayı kullanması o kadar da zevkli değildir.

Realistik mankenler de aynı şişme mankenler gibi birebir insan ölçülerinde üretilmekte ve cinsel organları bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerin şişme mankenlere göre en güzel yanları suni etten üretiliyor olmalarıdır. Suni et laboratuar ortamında üretilmiş olan bildiğiniz et hissi veren yapay etlerdir. Yani anlayacağınız bu yapay etlerden yapılan mankenler gerçek ete bürünmüştür. Aynı şekilde bu mankenlerin cinsel organları da yapay et de olsa etten üretildiği için gerçekçi hissi vermektedir. Bu ürünlerin en güzel yanı ise bir ceset ile seks yapıyormuş gibi hissetmemenizi sağlamasıdır. Çünkü en son piyasaya sürülenlerinin içine ılık su koyulabilmektedir. Mankenin içine koyacağınız ılık su hem mankene canlılık hissi kazandırmakta, hem de cinsel organının gerçekçiliğini üst seviyeye çıkarmaktadır. Hatta bu ürünlerin cinsel ilişki sırasında ses çıkaranları dahi bulunmaktadır.

Realistik mankenlerin hem erkek hem de bayan modelleri bulunmaktadır. Bir erkekseniz ve bayan bir şişme manken ile seks yapmak istiyorsanız bu mankenlerden sipariş verebilir ya da bir bayansanız ve erkekler ile ilişkiye girmektense bir realistik manken ile seks yapmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İnternetten sipariş verebileceğiniz ürünleri yerinde görmek ve incelemek için seks shoplara uğrayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*