Schwarzkopf Osis Aqua Slide

schwarzkopf osis saç bakım ürünleri, schwarzkopf saç şekillendiriciler

Günümüzde hemen hemen herkes saçlarına şekil veriyor. Bu işi yaparken kullandığı ürünün mahiyeti çok önem arz etmektedir çünkü en kıymetli varlığımız olan saçlarımıza hergün sürdüğümüz ürünün içerisinde zarar verecek kimyasallar olması hiç hoş olmazdı. Zira bugün milyonlarca erkek Schwarzkopf osis aqua slide şekillendirici kullanıyor.schwarzkopf osis saç bakım ürünleri, schwarzkopf saç şekillendiriciler

Neden aqua slide?

Şayet maksat kalite ise aynı firmanın birçok farklı şekillendirici ürünü bulunuyor. Fakat yine de aqua slide tercih ediliyor. Bunun sebebi su kaydırağı yani aqua slidenin su kıvamlı formülüdür. Uygulamadan sonra saç yüzeyinde kalıntı bırakmaması, hafifliği sayesinde saçı ağırlaştırmaması, su kıvamlı formülü sayesinde saça ıslak, parlak bir görüntü kazandırması gibi avantajları Schwarzkopf aqua slide yı tercih edilir kılıyor. Zira ürüne ait özellikler kısmında yağlandırmayan, renk koruyucu, parlaklık veren nitelikleri yer almaktadır. Üründen maksimum verim almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kullanım yönergelerini doğru bir şekilde uygulamak olacak. Peki Schwarzkopf osis aqua slide nasıl kullanılıyor?

Nasıl kullanılıyor?

Öncelikle belirtmeliyiz ki aqua slide her tür saç tipi için uygundur. Şayet saçlarınız kabarık ve kalınsa daha fazla verim almak için nemli saça uygulayınız. Bunun haricinde tüm uygulamalar kuru saça yapılmaktadır. Ürün kullanım miktarını ilk deneyimden sonra sizler belirleyebilirsiniz ancak hemen belirtmeliyiz ki az miktarda ürün saçınızı şekillendirmeye yetecektir. Çünkü aqua slide ciddi anlamda güçlü ve başarılı bir şekillendiricidir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*