Silah Ve Mermi Kaliteleri

paintball kuralları, paintball oyun kuralları, paintball oynama kuralları

Farklı silahların kullanıldığı oyunlar içinde istediğiniz silahı seçmek biraz da kullanmayı bilmekle olacaktır. Birçok modeli bulunan silahların saha işletmecileri tarafından belirlenmesi de olasılıklıdır. Çünkü fiyat olarak fark edecek bu silahlar işletmenin alışında zorlanmasına neden olabilecektir. En basit ve uygun fiyatlı olan seçenek olarak yarı otomatik ve küçük silahların tercihi daha çok yapılmaktadır. Elli kalibrelik olan silahlar ise daha kapasiteli olacağından sökülüp takılması daha zor ve parça temini de hemen olmayan kullanıma sahiptir. Yarı otomatik ve mekanik olarak tasarlanan silahların içinde en çok tavsiye edilen ürünü almak en doğrusu olacaktır. Bu ürünler işletme sahibini zorlamayan uygun fiyatlarının yanında parça temini daha kolay olan ve sökülüp takılması kolay olan ürünlerdir. Ülkemizde en ucuz olan ve kullanımı daha sağlıklı olan silahlar piyasaya sunularak oyuncuların kullanımına verilmektedir. Başlangıç olarak tercih edilecek silahların işletmeciler tarafından iyi seçilmesi hem kendileri için hem kullanan oyuncular için kolaylıkla sağlayacaktır. Ayrıca küçük yaş grupları için de farklı modelleri sunmak her zaman oyuncu kapasitesini arttıracaktır. Büyükler için kullanılan silahların küçükler için uygun olmadığı test edilmiştir. Paintball oyna sahalarında kullanılan silahların çoğu hava ve karbondioksit ile çalışmaktadır. Gerçek silahlar olmayışı doğal yollarla çalışmasını kolaylaştırmaktadır. Taktikal olarak seçilen silahlar seri atış yapabilir ve tıkanma sorunu yaşandığında sadece sallanması ile hareket edebilen mermilerin yerine oturması sağlanarak olacaktır. Sökülüp takılabilen silahların temizliği oyu bitiminde sağlanarak yeni oyunlarda kullanılmak üzere hazırlanır. paintball kuralları, paintball oyun kuralları, paintball oynama kuralları

Tesisler Nerelerde Kurulmuştur

Türkiye’nin en büyük tesis olan paintball İstanbul ile çılgınlığı doruklara taşıyabilirsiniz. Setler sizi koruyacak kadar yüksek ve geniş siperler ateş edebilmeniz için uygun konumlarda tasarlanmıştır. Her siper tek kişiliktir. İki kişi korunmaya çalıştığında vurulma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır. Belirli aralıklarla planlanmış olan siperler bayrağa veya ulaşılmak istenen hedefe her iki takım için eşit uzaklıklarda yapılmıştır. Oyunlarımız kurgulanarak bilirkişiler tarafından anlatılmaktadır. Her oyunun belirlenen kuralları en ince detayına kadar oyun başında anlatılmaktadır. Silah kullanımı istediğiniz silahla yapabileceğinden her silahın kullanım incelikleri anlatılacaktır. Sakıncalı bölgeler işaretlenmiştir. Bu oyunları oynamaktan korkmayın. Herkes için mutlaka güvenli olacak bir sistem içinde tasarlanmıştır. Yer olarak İstanbul’a çok uzak olmayan ancak etrafında şehir hayatından da izler taşımayan bir konuma sahiptir. Trafik sesinden uzakta kalmanız için hazırlanan sahalar tam anlamı ile dinlenmenizi sağlayacak. Özel alanlarında konaklayabilir istediğiniz kadar huzur bulabilirsiniz. Profesyonel kişilerin yöneteceği bu tesisler Beykoz, Maltepe, Kartal’da bulunmaktadır.

Ücrete Dâhil Olan Unsurlar Nelerdir

Silah, maske, yelek, eldiven ve kamuflaj aksesuarları hatta yedekte kullanacağınız ayakkabıları bile firmalar temin etmek zorundadır. Siz sadece saha için ücret ödeyeceksiniz ve isteğiniz olursa fazla mermi için para harcayacaksınız. Bu yüzden sabit olan fiyat ücreti her yerde aynıdır. Bunu unutmayın. Sahalar kişi sayısına göre ayarlanmaktadır saha içinde oyuncunun fazla olması oyunu gereceğinden kabul edilemez ya da ikinci bir saha kullanılır. Yedek silah, yedek mermi, yedek tüpler hakemin denetiminde tutularak ihtiyaç olduğunda verilecektir. 6, 8, 10, 12, 24 kişilik organizasyonlar seçime göre değerlendirilebilir. Süre hakem tarafından tutularak bitmediği sürece oyunu bitirmez. Yine ücretle satın alacağınız süreyi öncelikle siz belirleyeceksiniz. Her şeyi bir kenara bırakın eğlenmek, kendinizi denemek, arkadaşlarınızla bir arada olmak ve kafanız dağıtmak mı istiyorsunuz zaten cebinizdeki parada durduğu yerde durmuyor. O zaman herkes için en iyi seçimi yaptığınızı fark edeceksiniz. Hemen harekete geçmelisiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*