Uygun Saç Ekimi Fiyatları

uygun saç ekimi, saç ekim fiyatı, istanbul saç ekimi

Saç ekim fiyatları, uygulanan kök adedine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 4000- 8000 bin kök arası uygulamalarda, firmaların belirtmiş olduğu fiyatlar uygulansa da elbette ki tercih edilen saç ekim merkezine göre farklı fiyatlar bulabilmek mümkündür. Sizlerde uygun saç ekimi fiyatları hakkında araştırmalar yaparak, kendinize ve bütçenize uygun seçimler gerçekleştirebilirsiniz.uygun saç ekimi, saç ekim fiyatı, istanbul saç ekimi

Bahsetmekte olduğumuz saç ekim merkezleri, sizlere şu konularda hizmetlerini sunarken, saç ekim uygulamaları hakkında bazı detaylar ise şöyledir.

Saç ekim merkezi ve hizmetleri

  • Saç de saç derisi analizi
  • Gerekli test ve değerlendirmeler
  • Saç ekim planlaması
  • Kök uygulaması
  • Saç tarama yönü çalışması
  • Açılan saç kanallarına saç köklerinin yerleştirilmesi
  • Kontrol ve tamamlama

Bu aşamalar ile birlikte işlemler birkaç seans ile birlikte gerçekleştirilebilmektedir. Bahsettiğimiz gibi sizlerde uygun saç ekimi fiyatları imkanlarından yararlanarak hizmetlere sahip olabilirsiniz. Saç ekimi hakkında kısaca detaylar olarak şunlara yer verebiliriz.

Saç ekimi nasıl yapılıyor?

İlk olarak, saç ve saç derisi için uygun olan seans sayısı belirlenmektedir. Daha sonra saçın ekilmesi gereken noktaları belirlenerek, çizimi ve planlaması yapılmaktadır. Saç kök hücre kanalları açılarak, saçın hangi yöntem ile ekileceği belirlenerek, doğal yönler ile diğer noktalardan saçlar alınarak, saç kanallarına yerleştirilmektedir. Tarama yönü belirlenerek bu kapsamda çalışmalar yapılarak, uygulama gerçekleştirilmektedir. Elbette ki son olarak temizleme ve bakım losyonları kullanılarak işlem sonlandırılmaktadır. Daha detaylı bilgilere, doktorunuz tarafından ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*