Yeni Sezon Yeni Trendler

yeni trend kıyafetler, 2017 yılı trendleri, 2017 yılının en gözde trendleri

Her yeni seneye girildiğinde bu olay büyük bir coşkuyla kutlanır. Yeni yıl demek sadece eğlence, yeni umutlar, yeni heyecanlar ve yeni hayaller demek değildir. Aynı zamanda moda trendler anlamında da yenilikleri hayatımıza gireceği anlamına gelmektedir. Önceki sezonun modası bazen demode kalacağı bazen de devam edeceğini bilir ve alışverişlerimizi de buna göre yaparız. Havaların düzelmesi ve güneşli günlerin gelmesiyle birlikte özellikle kadınlar başta olmak üzere hemen herkes alışveriş merkezlerinde veya cadde mağazalarında vitrinlere göz atmaya başladı. Peki bu yeni sezonda vitrinlerde ve raflarda bizi bekleyecek yeni moda ve trendler ne olacak.yeni trend kıyafetler, 2017 yılı trendleri, 2017 yılının en gözde trendleri

Pembe Modası Bitmiyor

Kadınlar için konuşacak olursak pembe renk, istisnalar olsa dahi, en çok beğenilen renktir. Geçtiğimiz sene pembe renginin pastel ve sönük tonları oldukça kullanıldı. Yeni sezonda ise bu rengin daha canlı ve göze hitap eden tonları karşımıza çıkıyor. Bunun dışında İspanyol olarak da bilinen geniş kesim de hayatımıza yeniden giriyor. İspanyol yani geniş kesim kollu bluzlar hem kullanış açısından hem de estetik anlamda kadınları tatmin edecek gibi görünüyor.

Yeni sezonda sıklıkla göreceğimiz bir diğer detay ise 70’lerin hippi tarzını anımsatan yazılı kot ceket ve gömlekler. Ayrıca tişörtlerde pantolonlarda da bu detayı görmek mümkündür. Ayrıca Retro ve salaş giyinmeyi seven kişiler için yüksek bel pantolonlarla da kombinlenebilir.

Yeni sezonda karşımıza çıkacak bir detay da yırtık kot pantolon paçaları. Son dönemde zaten sokakta sık karşılaştığımız bu pantolonlar yeni sezonda da oldukça rağbet görecek gibi görünüyor. Ayrıca kullanılmayan pantolonların yeniden değerlendirilmesi için de ilham kaynağı oluyor.

Tayt ve Spor Giyim

Giyim tarz ve zevklerinin her kişiye göre farklı bir anlam ifade etmesi, farklı tarzları da sokakta görmemize sebep olabiliyor. Örnek vermek gerekirse son zamanlarda tayt ve spor giyim oldukça revaçta olduğunu görüyoruz. Yeni sezonda rahatına düşkün olan kadınların, bu kıyafetlerin demode olmasına izin vermeyecek gibi görünüyor.

Artık eskisi kadar sık görmediğimiz kayık yaka bluz ve tişörtler de yeni sezonda vitrinlerde alıcılarını bekliyor. Açık omuz detayı hem sıcak yaz günlerinde serinlik hem de görsel anlamda estetik vaat ediyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*